Kronika

​Sulm seksual në Ferizaj, një person i arrestuar

​Sulm seksual në Ferizaj, një person i arrestuar
13:37 | 26 Shtator 2020

Një person është arrestuar në Ferizaj, për shkak të dyshimit se e kishte sulmuar seksualisht viktimën e mitur femër kosovare.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë, rasti vazhdon të hetohet.

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera