Bota/Rajoni

​Shpëton tre persona nga makina që po digjej (VIDEO)

​Shpëton tre persona nga makina që po digjej (VIDEO)
18:14 | 26 Korrik 2020

Videoja e një heroi që tërhoqi tre persona nga një makinë e vënë në flakë, vjen nga Kina.

Ajo tregon një mini-furgon të rrokullisur në rrugë që fillon të digjet. Një person që pa rastin, futet në makinë dhe ndihmon pasagjerët të dalin jashtë.

Për më tepër, shikoni videon e bashkangjitur.

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera