Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  ​Shpejtim Bulliqi viziton Qendrën e Mjekësisë Familjare në Lluzhan

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje Shpejtim Bulliqi ka vizituar Qendrën e Mjekësisë Familjare në Lluzhan, farmacitë private që ndodhen përreth si dhe disa klinika private në Podujevë.

  Ai gjatë kësaj vizite ishte i shoqëruar edhe nga ish-ministri i Shëndetësisë Arben Vitia, deputetët Fitim Haziri dhe Saranda Bugujevci si dhe asamblistët Adelina Stublla dhe Pajtim Balaj.

  “Me personelin shëndetësor diskutuam për sfidat që po përballen këtyre ditëve në luftën kundër COVID-19. Ndaj tyre shprehëm mirënjohje të madhe për punën e pakursyer që po bëjnë si dhe bashkëpunim për ta mposhtur virusin e padukshëm”, ka shkruar Bulliqi në Facebook.

  Më mirë në Kosovë se në Gjermani
  Nga Rubrika
  Lajme31 Mars 2023
  Deputetja dhe përfaqësuesja e platformës “Liria ka emër”, Eliza Hoxha”, ka folur në lidhje me “Marshin për Drejtësi”, që do të mbahen...
  Lajme31 Mars 2023
  Kryetari i partisë Guxo, Faton Peci ka thënë se partia e tij, që është në koalicion me Lëvizjen Vetëvendosje, pajtohet me marrëveshjen...
  Lajme31 Mars 2023
  Për të shtunën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku pritet kohë pas kohe të ketë reshje shiu,...
  Të tjera
  Lajme31 Mars 2023
  Kryetari i Unionit Shqiptar në Kroaci, Esat Çollaku, ka thënë se ka parë një mobilizim të jashtëzakonshëm përpara fillimit të “Marshojmë për...
  Lajme31 Mars 2023
  Lidhja Demokratike e Kosovës e ka cilësuar rritjen e çmimit të energjisë si të padrejtë e të papërballueshëm për qytetarët. Në faqen...
  Lajme31 Mars 2023
  Sa herë që dilte nga shtëpia, me vete merrte edhe biçikletën. Fundjavën që lamë pas, atë e la në vendin e zakonshëm,...
  Bota/Rajoni31 Mars 2023
  Shqiptarja Zenepe Uruci, 56 vjeçe u vra pasditen e djeshme në Itali nga bashkëshorti i saj Xhafer Uruci, 62 vjeç. Shqiptari e goditi 5...
  Vip31 Mars 2023
  Donald Veshaj ka thumbuar Olta Gixharin por edhe Efin për eksperiencën e tyre në Big Brother Vip Albania. Në programin që drejtohet...
  Ekonomi31 Mars 2023
  Kosova dhe Maqedonia e Veriut kanë nënshkruar sot një memorandum mirëkuptimi në mes të dy prodhuesve më të mëdhenj të energjisë elektrike...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.