Gjuha:
×
 • Sport
 • Sport

  ​Shkëmbim lojtarësh ndërmjet PSG-së dhe Interit

  FrontOnline
  2 vite më parë

  ​Aventura e Christian Eriksen me Interin nuk ka shkuar aspak në rrugën e duhur dhe lojtari ka filluar të shfaq pakënaqësitë e tij ndaj skuadrës dhe trajnerit Antonio Conte, përcjell KosovaPress.

  Sipas raporteve të fundit nga “La Gazetta dello Sport” dhe “Canal Supporters”, gjiganti francez, Paris-Saint-Germain, ka shprehur interesim për shërbimet e reprezentuesit danez dhe po planifikon t’i propozojë Interit një shkëmbim me Leandro Paredes.

  Para pak ditësh, Eriksen doli hapur duke shprehur zhgënjimin e tij për minutazhën e vogël nën urdhrat e trajnerit Antonio Conte.

  “Kjo ishte ajo çfarë kisha ëndërruar. Të gjithë lojtarët duan të luajnë sa më shumë që është e mundur, por është trajneri ai i cili vendos se kush shkon në fushë.”, deklaroi Eriksen.

  The Victor vjen me këngë të re “Got U”
  Nga Rubrika
  Sport25 Mars 2023
  Kombëtarja e Kosovës do ta nisë sonte kampanjën kualifikuese për Kampionatin Evropian. “Dardanët” kanë zbarkuar dje në Tel Aviv, aty ku do...
  Sport24 Mars 2023
  Bernardin Jakaj nuk njeh humbje. Boksieri shqiptar i cili jeton në Vjenë ka fituar meçin ndaj serbit, Nikoliç. Jakaj ishte më i...
  Sport23 Mars 2023
  Bild dhe gazetari i njohur Fabrizio Romano, konfirmojnë se Bayern Munich është ndarë me trajnerin Julian Nagelsmann, ndërsa në vend të tij...
  Të tjera
  Lajme25 Mars 2023
  Kategoria e pensionistëve në vendin tonë po vazhdon të mbetet sfidë në vete. Pensionet e tyre janë më të ultat në rajon....
  Bota/Rajoni25 Mars 2023
  Një adoleshente, e cila u dogj e gjallë nga ish-partneri, dha frymën e fundit në spitalin ku po kurohej, pas pesë ditësh...
  Vip25 Mars 2023
  Vitin 2017, Luiz Ejlli dhe Rezarta Smaja morën pjesë në Festival me këngën ‘Ra një yll’ me tekst nga Agim Doçi. Ajo...
  Lajme25 Mars 2023
  Ikja e profesionistëve shëndetësor, inflacioni shumë i lartë e ndërprerja e investimeve kapitale, janë disa nga dështimet që i përmendin Partia Demokratike...
  Kronika25 Mars 2023
  Policia e Kosovës ka arrestuar një person, i cili kishte vjedhur 63 drita solare në lagjen Jusuf Gërvalla në Prishtinë. Rastin në...
  Kronika25 Mars 2023
  Një person është arrestuar pasi ishte i kërkuar nga Policia e Kosovës për ngacmim. Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.