[wp-story]

Lajme

​Rrahje me shufra e thika në Obiliq

​Rrahje me shufra e thika në Obiliq
14:04 | 02 Janar 2021

Policia e Kosovës ka njoftuar se tre persona pas një mosmarrëveshjeje të mëhershme kanë sulmuar me mjete të mprehta dhe shufra metali dy viktimat meshkuj në Obiliq.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe më pas janë liruar.

Të dyshuarit janë në kërkim policor./FrontOnline/

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera