[wp-story]

Lajme

​Pengoi zyrtarët policorë, arrestohet

​Pengoi zyrtarët policorë, arrestohet
10:21 | 16 Shtator 2020

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti ka penguar zyrtarët policorë në kryerjen e detyrës zyrtare.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti kishte penguar zyrtarët policore të cilët ishin në detyrë zyrtare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera