[wp-story]

Lajme

​Parashikimi i motit për dy ditët e para të vitit 2021

​Parashikimi i motit për dy ditët e para të vitit 2021
18:46 | 31 Dhjetor 2020

Gjatë dy ditëve të para të vitit të ri 2021 do të mbajë mot me vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 8-9 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i jugperëndimit, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera