Kronika

​Një femër kërcënohet nëpërmjet rrjetit social

​Një femër kërcënohet nëpërmjet rrjetit social
14:23 | 04 Korrik 2020

Një femër në Prishtinë, ka raportuar se përmes rrjetit social facebook ishte kanosë nga i dyshuari mashkull.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin dhe vazhdon të trajtohet. /FrontOnline/

Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria

Të tjera