Kronika

​Mjeku sulmohet në vendin e punës

​Mjeku sulmohet në vendin e punës
09:12 | 20 Shtator 2020

Një mjek ka raportuar në Polici se deri sa ishte në vendin e punës, është sulmuar nga i dyshuari mashkull kosovar.

Rasti na ndodhur dje pasdite në Ferizaj, ku viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera