[wp-story]

Sport

​Liverpool të interesuar për Bremer

​Liverpool të interesuar për Bremer
17:44 | 31 Dhjetor 2020

“Të Kuqtë” po synojnë një tjetër mbrojtës.

Liverpool synon mbrojtësin e Torinos Gleison Bremer, raporton “Corriere Granata”.

Everton, Fulham dhe “Të Kuqtë” kontaktuan Bremer gjatë verës, ku tani skuadra e Jurgen Klopp ka nevojë për ta përforcuar repartin e mbrojtjes, dhe e shikon Bremer si kandidat ideal për ta sjellë në radhët e veta, përcjell KosovaPress.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera