Lajme

​Kryeministri Hoti pritet edhe nga presidenti Meta

​Kryeministri Hoti pritet edhe nga presidenti Meta
13:47 | 03 Korrik 2020

Në kuadër të vizitës së par zyrtare në Shqipëri, kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka takuar presidentin, Ilir Meta.

Takimi u mbajt i mbyllur për medie, ndërsa kryeministri pritet të vazhdojë takimet me liderët institucional dhe politikë në Shqipëri.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera