[wp-story]

Lajme

​KQZ nuk certifikon listat e LVV-së, AAK-së dhe Nismës

​KQZ nuk certifikon listat e LVV-së, AAK-së dhe Nismës
20:34 | 22 Janar 2021

Lista e Lëvizjes Vetëvendosje, AAK-së dhe Nismës Socialdemokrate nuk është certifikuar nga KQZ-ja. Kjo për shkak se nuk kanë larguar kandidatët e listuar nga KGJK-ja

Nisma Socialdemokrate nuk është certifikuar nga Komisioni Qendror Zgjedhor as si subjekt politik.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera