[wp-story]

Kronika

​Kapet me drogë një prishtinas

​Kapet me drogë një prishtinas
11:37 | 18 Qershor 2020

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë, pasi gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe është konfiskuar një sasi e vogël e marihuanës.

Pas intervistimit me urdhër të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur dje në ora 01.40, thuhet në raportin e sotëm të Policisë së Kosovës.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera