Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  ​Jennifer Lopez tregon si duket pa grim

  FrontOnline
  3 vite më parë

  Këngëtarja e njohur latine postoi një foto pa grim, dhe fansat e saj nuk mund të besojnë se sa mirë dukej si 52-vjeçare.

  “Mirëmëngjesi të gjithëve”, ka shkruar Jennifer Lopez pranë fotos.

  Ajo postoi të njëjtën fotografi në Instagram, ku mori mbi 1.2 milion pëlqime për vetëm disa orë.

  KEDS fillon pilot projektin për inspektimin e rrjetit elektrik me dron
  Nga Rubrika
  Vip22 Mars 2023
  Lajmin e ka bërë të ditur vëllai i Aurita Agushit, Asdreni. Përmes një postimi në llogarinë e tij Facebook, ai ka njoftuar...
  Vip22 Mars 2023
  Episode interesante janë krijuar në shtëpinë e Big Brother VIP Albania pas nominimit të Kiarës me Oltën. Olta dhe Dea e kanë...
  Vip22 Mars 2023
  Në mbrëmjen pas spektaklit, ku banorët dolën në oborr për të shijuar këngët që u luajtën nga dy Dj e njohur Pm...
  Të tjera
  Lajme22 Mars 2023
  Seanca e sotme në Kuvendin e Kosovës ka nisur në një mënyrë të pazakontë. Kjo për arsye se deputeti nga radhët e...
  Bota/Rajoni22 Mars 2023
  Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ka publikuar pamjet që tregojnë momentin kur raketa ruse godet ndërtesën kolektive në Zaporizhzhia në juglindje të Ukrainës....
  Vip22 Mars 2023
  Në mbrëmjen pas spektaklit, ku banorët dolën në oborr për të shijuar këngët që u luajtën nga dy Dj e njohur Pm...
  Bota/Rajoni22 Mars 2023
  Një oficer policie ka mbetur i plagosur gjatë ditës së sotme gjatë një bastisjeje nga forcat speciale të policisë (SEK) në ambientet...
  Bota/Rajoni22 Mars 2023
  Në operacionin anti-drogë të koduar “Harta”, në Shqipëri janë arrestuar 20 persona të dyshuar për shpërndarje të drogës, kryesisht afër shkollave të...
  Sport22 Mars 2023
  Kombëtarja e Kosovës do të udhëtojë drejt Tel Avivit për të zhvilluar ndeshjen e parë kualifikuese për "Euro 2024" ndaj Izraelit. Ndeshja...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.