[wp-story]

Vip

​Jennifer Aniston kapet në përqafim me regjisorin

​Jennifer Aniston kapet në përqafim me regjisorin
23:09 | 03 Maj 2021

Aktorja Jennifer Aniston shijoi një natë të premten në mbrëmje me regjisoren Molly McNearney dhe miqtë në një restorant luksoz në Los Anxhelos dhe gjatë daljes nga restoranti, fotoreporterët regjistruan Jen duke përqafuar një burrë misterioz.

Shumë fansa shpresonin se ishte i dashuri i saj i ri, por gjithsesi nuk duket se është kështu.

“A ka ajo Jennifer një të dashur të ri?”, “Mjerisht, Jen nuk është më beqare, kush është ky burrë?”, “Unë jam shumë i lumtur për të, shpresoj se ai është i denjë për dashurinë e saj”, janë disa nga komentet në mediat sociale pasi fotot janë përhapur në internet.

Por nga të gjitha llogaritë, kjo nuk ka të bëjë me një dashuri të re, por në lidhje me shoqen e saj të mirë dhe bashkëpunëtorin e saj të vjetër, regjisorin Will Speck.

“Nuk është një i dashur i ri, qetëso njerëzit. Bëhet fjalë për Will Speck me të cilën ajo ka punuar në dy filma, dhe ka mundësi që ata po përgatisin diçka të re”, është komenti i një përdoruesi të Instagram.

Jennifer kohët e fundit e gjeti veten në qendër të një skandali mbi përhapjen e lajmeve që ajo kishte njoftuar se do të birësonte një vajzë nga shtëpia e fëmijës meksikan Casa Hogar Sion, të cilën ajo po ndihmon për vite me radhë. Ekipi i saj më vonë tha se këto ishin gënjeshtra dhe trillime. Aniston kurrë nuk foli hapur për mundësinë e birësimit të një fëmije, dhe si këtë herë, ajo mohoi me forcë akuzat e tilla.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera