Lajme

​Hoti takohet me kryetarin e bashkisë së Tiranës

​Hoti takohet me kryetarin e bashkisë së Tiranës
15:06 | 03 Korrik 2020

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka vazhduar agjendën e vizitës së tij në Shqipëri. Atë pasditen e sotme ka pritur për takim kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Hoti gjatë ditës ka takuar kryeministrin, Edi Rama, presidentin, Ilir Meta dhe kryetarit e Kuvendit, Gramoz Ruçi.

Ndërsa, takimi i fundit i tij pritet të jetë me liderin opozitar, kryetarin e PD-së, Lulëzim Basha.

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera