Lajme

​Gucati dhe Kosnett flasin për veteranët e UÇK-së

​Gucati dhe Kosnett flasin për veteranët e UÇK-së
11:46 | 13 Korrik 2020

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati ka zhvilluar një takim virtual me ambasadorin e SHBA’ve në Kosovë, Philip Kosnett, ku kanë biseduar për situatën e tanishme në vend dhe për veteranët e UÇK’së.

“Falënderoj edhe një herë ambasadorin për sinqeritetin e tij dhe përkrahjen që SHBA’të kanë ndaj Kosovës”, ka shkruar Gucati në Facebook.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera