Gjuha:
×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  ​Gruaja sulmon veteranin e Forcës Ajrore, refuzoi t'i jep para

  FrontOnline
  2 vite më parë

  Një grua në Kaliforni u kap në video duke sulmuar një veteran të Forcave Ajrore, pasi ky i fundit refuzoi t’i jepte para, njofton sot Departamenti i Policisë Santa Ana.

  Një zëdhënës i policisë tha për Fox News sot se burri u tha autoriteteve se ai jeton në një ndërtesë në West First Street për veteranët, pasi kishte shërbyer më parë si ndihmës në Forcën Ajrore të SHBA-së.

  Ai tha se fillimisht kishte menduar se gruaja kishte nevojë për ndihmë dhe e la atë në hollin e ndërtesës së tij në mënyrë që ajo të qëndronte ndërsa kërkonte ndihmë.

  Por kur gruaja i kërkoi para në mënyrë që të mund të merrte një dhomë hoteli, ai e kundërshtoi dhe i kërkoi të largohej.

  Pamjet tronditëse tregojnë incidentin që ndodhi pak pas orës 21:00, më 21 tetor. Videoja tregon se ata filluan grindjen para se gruaja të pështynte 62-vjeçarin. Ai më vonë shihet të hyjë përsëri në ndërtesë, por gruaja e ndjek, pas së cilës nis rrahja.

  Policia tha se viktima pësoi prerje dhe mavijosje, por nuk kishte nevojë të shtrohej në spital, ndërkohë që ata po kërkojnë gruan e dyshuar, të cilën ata e përshkruan si të moshës 20 deri 30-vjeç.

  https://www.youtube.com/watch?v=6l0qt9L2I6U&feature=emb_title

  Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni22 Mars 2023
  Në operacionin anti-drogë të koduar “Harta”, në Shqipëri janë arrestuar 20 persona të dyshuar për shpërndarje të drogës, kryesisht afër shkollave të...
  Bota/Rajoni22 Mars 2023
  Rusia do të mbetet gjithmonë e rëndësishme për Europën, tha ministri i Jashtëm i Austrisë, duke thënë se të mendosh ndryshe ishte...
  Bota/Rajoni22 Mars 2023
  Një i ri 28-vjeçar me ngjyrë në shtetin e Virxhinias, ka ndërruar jetë si pasojë e dhunës së policisë dhe stafit në...
  Të tjera
  Lajme22 Mars 2023
  Kuvendi i Kosovës e ka miratuar sot raportin vjetor të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për vitin 2021. Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca,...
  Bota/Rajoni22 Mars 2023
  Një i ri 28-vjeçar me ngjyrë në shtetin e Virxhinias, ka ndërruar jetë si pasojë e dhunës së policisë dhe stafit në...
  Lajme22 Mars 2023
  Seanca e sotme në Kuvendin e Kosovës ka nisur në një mënyrë të pazakontë. Kjo për arsye se deputeti nga radhët e...
  Lajme22 Mars 2023
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka thënë se gjatë bisedimeve që ka pasur në Ohër me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq, ka thënë...
  Vip22 Mars 2023
  Teksa të gjithë banorët po këndonin e kërcenin në oborr, Luizi u shkëput dhe qëndroi vetëm në verandë. Olta vuri re që...
  Lajme22 Mars 2023
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, i është kundërpërgjigjur emisarit special të BE-së për dialogun Kosovë – Serbi, Miroslav Lajçak, i cili dje...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.