[wp-story]

Sport

​Everton, Juventus dhe Inter të interesuar për Luis Alberton

​Everton, Juventus dhe Inter të interesuar për Luis Alberton
00:28 | 25 Nëntor 2020

Skuadrat si Everton, Juventus dhe Inter kanë shprehur interesim për shërbimet e mesfushorit të Lazios Luis Alberto, përcjell “Gazzetta Dello Sport”.

Si duket relacionet mes Inter dhe Lazio nuk janë të mira, kështu me gjasë që një lëvizje tek “Nerazzurët” për Alberton është vështirë të ndodhë, por ati i është ofruar mundësia të qëndroj në Seria A në Itali, me klubet si Juventus e Inter, por spekulohet se edhe Everton janë duke bërë gati një ofertë për mesfushorin spanjoll.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera