Lajme

​Digjet një veture në Ranilluk

​Digjet një veture në Ranilluk
13:15 | 06 Shtator 2020

Një person ka raportuar se nga persona të panjohur i është vënë zjarri veturës së tij.

Ngjarja ka ndodhur dje në fshatin Korminjane të Ranillukut, ku në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore.

Vetura ka qenë e parkuar në oborrin e shtëpisë së ankuesit.

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera