[wp-story]

Kronika

​Digjen tri vetura në Malishevë

​Digjen tri vetura në Malishevë
12:38 | 24 Janar 2021

Njësitet policore dhe zjarrfikësit pas pranimit të informatës për një rast zjarri ka dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë reaguar, ku në një parking në Malishevë ishin duke u djegur disa vetura.

Si pasojë e zjarrit, janë djegur një automjet tërësisht, ndërsa dy të tjera pjesërisht.

Të lënduar nuk ka, ndërsa lidhur me rastin është informuar edhe prokurori i shtetit.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera