Kronika

​Bllokon rrugën me traktor dhe sulmon policin, arrestohet

​Bllokon rrugën me traktor dhe sulmon policin, arrestohet
10:43 | 09 Korrik 2020

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Xërxë për shkak se i njëjti ka bllokuar me traktorin e tij rrugën dhe ka sulmuar zyrtarin policor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti e traktorin e tij kishte bllokuar rrugën. I njëjti nuk ka respektuar as kërkesën e zyrtarit policorë për largim të mjetit nga rruga dhe e kishte sulmuar zyrtarin policor. Me urdhër te prokurorit kujdestar, rasti procedohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Prince Caffe: Hape dhe fito preminë kryesore, çdo muaj nga një Fiat 500

Të tjera