Kronika

​Aksident në mes një traktori një kamioni dhe një veture, vdes një person

​Aksident në mes një traktori një kamioni dhe një veture, vdes një person
12:26 | 12 Shtator 2020

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë në Prizren, në mes një traktori një kamioni dhe një veture, ku si pasojë një person ka vdekur, ndërsa tre të tjerë janë lënduar.

Me vendim të prokurorit, turpi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa një i dyshuar është dërguar në mbajtje.

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera